KULLANIM KOŞULLARI VE İÇERİK POLİTİKASI

Yazılarımız 

Blogumuzda yazdığımız yazılar tamamen öğretici ya da ilginç bilgilerdir. Blogumuzda Blogger, Wordpress vb. gibi bir çok site ile ilgili bilgilerimizi paylaşmakta, size yardımcı olmaya çalışmaktayız. 

Gizlilik 

Blogumuzda diğer sitelerde olduğu gibi bazı istatistiksel amaçlı kullanılan bilgiler vardır. IP adresiniz vb. Bahsettiğimizden anlaşıldığı üzre bunlar sadece istatistiksel amaçla kullanılıp, kesinlikle bir zararı olmayacaktır. 

İçerik 

İçeriğimizin izinsiz veya alıntı ibaresi bulunmadan paylaşılması, ticari amaçla kullanılması, para yolu ile satılması kesinlikle yasaktır. Blogumuzun alt bölümünde de söz ettiğimiz gibi, blogumuz Creative Commons Atıf-Gayriticari-Türetilemez 4.0 Uluslararası Lisansı ile lisanslanıp, korunmaktadır. 

İzinler 

Blogumuzda paylaşılan yazıları kullanabilmek için dürüst olmanız gerekir. Alıntı ibaresi olmadan alınan yazıların paylaşımı kesinlikle yasaktır. Hakkınızda takip uygulanacaktır. Örnek alıntı kullanımı:

-Bu yazı Engin Deniz Blog‘dan alınmıştır.
-Kaynak: Engin Deniz Blog. 

Projelerimiz 

Bilindiği üzre yayında olan iki projemiz vardır. Bunlar temArşiv ve EnginDenizBlog'dur Bu blog'da olan kullanım şartlarının aynısı temArşiv'de de uygulanmalıdır. 

Kurallar 

-Aldığınız içeriklerde küfür, argo kelimelerin kullanılması yasaktır.
-Pornografi ve cinsel içerikli öğelerden bahsedilmesi yasaktır.
-Yorumlara site reklamı ya da flood atımı yasaktır.
-Yorum olarak atılan içerikten kesinlikle yazan şahıs sorumludur, kesinlikle sitemiz buna tabi tutulamaz,
-T.C yasalarını çiğneyici, örf adetlere uygun olmayan veya gurur incitici kelime ve içeriklerin paylaşımı yasaktır.
-Sitemize yorum atmadan veya içerik alıntı yapmadan önce lütfen bu kuralları okuyunuz, alıntı yapan ve yorum atan herkes bu kuralları okumuş sayılacaktır. 

** Kısacası aldığınız içeriklerde veya attığınız yorumlarda sitemizi küçük düşürücü hareketler yasaktır.

0 yorum:

Yorum Gönder

Etiketler